Plasmacuttingbanner.jpg
Terug naar overzicht

ESEF Maakindustrie 2020

ESEF Maakindustrie 2020

woensdag 5 februari 2020

Vanaf 17 t/m 20 maart 2020 nodigen wij je graag uit voor een bezoek aan de ESEF in de Jaarbeurs te Utrecht.

Natuurlijk zijn wij aanwezig tijdens dé internationale vakbeurs voor toeleveren, uitbesteden, productontwikkeling en engineering - ESEF Maakindustrie 2020. Graag vertellen wij je meer over de slimme mogelijkheden die wij in huis hebben op het gebied van lasersnijden van buizen en platen, plasma snijden, CNC draaien, kanten/zetten, knippen, zagen, het uitvoeren van chemische analyses en her waarmerken van materialen. Voor RVS maatwerk ben je bij ons aan het juiste adres!

Slim inkopen begint bij ons. Kom langs en wij vertellen je graag meer hierover. 

Je vindt ons in Hal 3 - Stand A057.

 

ESEF 2020 Paul Meijering  Plasma snijden Paul Meijering  Action box Paul Meijering ESEF 2020

Voor gratis toegang klik je op de bovenstaande afbeelding.

SPECIALE BEURSAKTIE - Deponeer je visitekaartje in de box in onze stand en maak kans op 10% KORTING op je volgende bestelling bij onze afdeling Maatwerk. De korting geldt eenmalig en de bestelling moet voor 1 mei 2020 bij ons geplaatst zijn. Maximaal bestelbedrag 10.000,- euro exclusief BTW. 

 

Van ons team zijn de volgende personen tijdens de beursdagen aanwezig:

dinsdag 17 maart        Özlem KarakusRuud van de Mortel, Maikel Wammes

woensdag 18 maart    Paul van Duijnhoven, Gerard Tegelaar, Erik Jan Meenhorst

donderdag 19 maart   Maikel Wammes, Johan Caspers, John-Vincent Pelt

vrijdag 20 maart         Özlem Karakus, Maarten Westerlaken, Marcel Saas

Wil je graag een afspraak maken met iemand? Klik dan op de betreffende persoon en verstuur een mail.