Skip to content

Vragen of hulp nodig? Bel: +31 (0)418 576060

BLM LT8.20 Buislaser Paul Meijering Customization

Vacature

Wat is je uitdaging als buislaser operator?

Werk jij graag met een buislaser, maar wil je méér dan de hele dag dezelfde series draaien? Wil je werken bij een bedrijf waar je nu goed op je plek zit én later intern kunt doorgroeien? En vind jij het fijn als je jouw werktijden flexibel kunt indelen tussen 07:00 en 17:00 uur? Check dan snel onze vacature van Buislaser Operator!

Een echte specialist in

RVS en special alloys

Bij ons in Zaltbommel kom je terecht bij een echte specialist in RVS en special alloys. Wat ooit begon als een klein familiebedrijf, is inmiddels uitgegroeid tot een internationale organisatie met een groot assortiment en een eigen afdeling Maatwerk. Juist op die afdeling kom jij terecht. Hier worden klant specifieke orders geproduceerd die uit onze eigen voorraad geleverd kunnen worden. 

En technisch staat daar behoorlijk wat voor klaar. Op de afdeling staan drie verschillende buislasers waarmee zowel kleine buizen en kokers als materiaal tot maar liefst 660 mm wordt verwerkt. Je wordt daarbij niet aan één machine gekoppeld, maar krijgt de kans om ze uiteindelijk alle drie te leren kennen. Zo blijft het werk afwisselend en word je steeds breder inzetbaar binnen de afdeling.

Wat zijn jouw taken en

verantwoordelijkheden?

Je start je dag met een bak koffie of thee en kijkt daarna welke order er vanuit de planning voor je klaarstaat. Aan het begin van de week neem je samen met je collega’s op de werkvloer de planning door. Zo weet je wat eraan komt en kunnen bijzonderheden meteen worden besproken. Vanuit het ERP-systeem krijg je jouw order aangeleverd en worden de tekeningen en programma’s naar de machine gestuurd. Vanaf dat moment ben jij aan zet. Je controleert of de tekening klopt, het programma logisch is opgebouwd en alles klaarstaat om de juiste onderdelen te snijden. Zie je iets waarvan je denkt: dit klopt niet helemaal? Dan druk je niet zomaar op start, maar zoek je eerst uit waar het zit en stem je dit af.

Je werkt uitsluitend met RVS en krijgt de kans om alle 3 de buislasers te leren kennen. Daarbij loopt het werk behoorlijk uiteen. De ene keer verwerk je kleinere buizen en kokerprofielen vanaf 8 mm, terwijl je voor het echt grote werk naar de HSG TL660S-6 gaat. Daar kunnen ronde buizen tot maar liefst 660 mm en lengtes tot 12 meter op. Welke machine je gebruikt, hangt dus volledig af van de order die voor je ligt.

BLM LT8.20 Buislaser Paul Meijering Detail Rico

Ook dit ga je nog doen:

  • Werken met 3 verschillende buislasers: de HSG R1R, HSG TL660S-6 en BLM 3D LT8.20.
  • Tijdens het lasersnijden de maatvoering, kwaliteit, veiligheid en voortgang bewaken en ingrijpen wanneer dat nodig is.
  • Zie je dat iets slimmer, beter of efficiënter kan? Dan krijg je de ruimte om mee te denken en het proces verder te verbeteren.

Wat hebben wij jou te bieden?

Je komt terecht op de afdeling Maatwerk in een team van 4 collega’s. De lijnen zijn kort, collega’s helpen elkaar en je krijgt vrijheid in de uitvoering van jouw werk. Je hoeft hier dus niet voor iedere beslissing toestemming te vragen. Tegelijkertijd zijn je collega’s en teamleider dichtbij wanneer je technisch wilt overleggen of ergens tegenaan loopt.

DOT Paul Meijering HSG TL660 Foto 15 Web

Meer informatie

over je secundaire arbeidsvoorwaarden

  • Vast in dienst 
    Dus niet via een uitzend- of detacheringsconstructie. Je krijgt direct een contract voor onbepaalde tijd, met een proeftijd van 2 maanden. Zo weet je vanaf het begin waar je aan toe bent.
  • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden
    Een salaris tussen €3.500 en €4.500 bruto per maand op basis van 38 uur, afhankelijk van jouw ervaring. Daarnaast krijg je een reiskostenvergoeding van €0,23 per kilometer vanaf 10 kilometer, gerekend van deur tot deur. Je valt onder de CAO Technische Groothandel en neemt deel aan de pensioenregeling via Nationale-Nederlanden.
  • Extra vrije dagen? Dat regel je gewoon bij ons.
    Je krijgt 25 vakantiedagen en wil je nét wat meer ruimte om vrij te nemen? Dan kun je ervoor kiezen om 6,5 of 13 ATV-dagen bij te kopen. Bij 6,5 dagen lever je hiervoor één uur salaris per week in, bij 13 dagen zijn dat twee uur. En er zijn nog twee fijne extra’s: de vrijdag na Hemelvaart en 31 december ben je vrij. Zo pak je gedurende het jaar toch mooi wat extra vrije momenten mee.
  • Flexibele werktijden
    Je hoeft niet iedere dag op exact hetzelfde tijdstip te starten. Binnen het team stem je zelf af wanneer je begint, zolang je werkt tussen 07:00 en 17:00 uur en minimaal de helft van de afdeling aanwezig is. De voorkeur gaat uit naar fulltime werken, maar 36 uur is ook bespreekbaar. In dat geval zien we jouw uren het liefst verdeeld over vijf werkdagen. Zo heb je nét wat meer ruimte om je werkweek passend te maken.
  • Persoonlijke groei en ontwikkeling
    Wil je jezelf verder ontwikkelen, meer leren over een van de machines of uiteindelijk een andere stap binnen het bedrijf maken? Dan denken we daar graag in mee. Wij geven onze medewerkers veel vrijheid en dagen hun juist uit om steeds beter te worden in hun werk en te ontdekken wat er technisch nog meer mogelijk is.
  • Diverse leuke personeelsactiviteiten
    In de zomer wordt er gezellig gebarbecued en rond kerst komt er een foodtruck naar het magazijn. Daarnaast is er een actieve personeelsvereniging, waarbij collega’s zelf meedenken en stemmen over de activiteiten die worden georganiseerd. Ook aan de kinderen wordt gedacht, bijvoorbeeld met een leuke Sinterklaasactiviteit.
  • PBM
    Je krijgt alles wat je nodig hebt om veilig en comfortabel te werken. Van werkkleding en veiligheidsschoenen tot persoonlijke beschermingsmiddelen, alles wordt voor je geregeld.

Wat breng je mee

als Buislaser Operator?

Je hoeft echt niet al jarenlang met precies deze 3 machines te hebben gewerkt. Veel belangrijker is dat je technisch inzicht hebt en snapt wat er op de machine gebeurt.

Wat we graag bij je terugzien:

  • Je kunt een technische tekening lezen en begrijpen.
  • Je hebt aantoonbare ervaring binnen een technische productieomgeving.
  • Je kunt Nederlandstalige werkinstructies en technische documentatie begrijpen.

Ervaring binnen de plaatbewerking? Mooi meegenomen.
Werk je nu bijvoorbeeld als CNC Operator of Laseroperator en lijkt het je interessant om met buizen, kokers en verschillende buislasers te werken? Ook dan gaan we graag met je in gesprek

Paul Meijering Metalen Pauze Momenten Foto 4

Waar ga je werken

en bij wie?

Paul Meijering Metalen bestaat al sinds 1989. Ons bedrijf begon ooit in Waardenburg, verhuisde daarna naar Culemborg en vestigde zich in 1999 in Zaltbommel. Ook daar bleef onze organisatie groeien tot het bedrijf wat het nu is, met 73 medewerkers.

Vanuit Zaltbommel bedienen we dagelijks klanten in binnen- en buitenland. De producten vinden hun weg naar uiteenlopende sectoren, zoals de food, bouw/constructie, scheepsbouw, offshore en energie- en waterindustrie
Wat je vooral merkt, is dat afspraken gewoon nagekomen moeten worden en een product pas goed genoeg is als de klant erop kan vertrouwen.

Tegelijkertijd blijven we kijken waar het slimmer of beter kan. Ook duurzaamheid wordt heel praktisch aangepakt. Verpakkingsmateriaal wordt opnieuw gebruikt, restpartijen krijgen waar mogelijk een tweede bestemming en de locatie aan de Bossekamp is dankzij meer dan duizend zonnepanelen zelfs energieneutraal.

De procedure

ziet er als volgt uit:

  • De eerste kennismaking zal zijn met Jacco, Teamleider Maatwerk, en Ruud, die vanuit verkoop en operations betrokken is bij Maatwerk.
  • Bij een positieve kennismaking zal er een meeloopmoment plaatsvinden zodat je een goed beeld van de werkzaamheden krijgt!
  • Is de klik er van beide kanten? Dan bespreek je samen met Conny (HR)  de arbeidsvoorwaarden.

Vragen of meer weten?

Denk je tijdens het lezen: die 3 buislasers wil ik eigenlijk weleens van dichtbij zien? Dan horen we graag van je. Je hoeft niet direct een complete motivatiebrief klaar te hebben. Eerst even bespreken wat je nu doet, welke machine-ervaring je hebt en of deze stap technisch interessant voor je kan zijn, is ook prima.

(Metaalkanjers beheert deze vacature namens Paul Meijering Metalen in Zaltbommel)

Reageren op deze vacature?

Neem contact op met Chris van Metaalkanjers via tel. 0613280796 of per mail Chris@metaalkanjers.nl of solliciteer direct via de sollicitatiebutton.

Reageer direct via deze link

Chris van de Water

Recruitment consultant

Chris Van De Water Metaalkanjers
Structured shape